درباره ی ما 

 

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. تسهیلات موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از اقشار جامعه را به استفاده از آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروزه افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌ تر شده است و همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستند .

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده ‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشیاری انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه ‏‌تر و امروزی‏‌ تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌ مانند خرید کردن دارند.

امروزهبرای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل ‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا، کمتر کسی بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

مشتری دردنیای امروز قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را برده ، دقیق‏‌تر و با آگاهی بیشترانتخاب می کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏ین، هوشمندانه‏‌ و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را طلب می کند. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

با تغییر برهه  صنعتی به برهه  الکترونیک ما نیز بر آن شدیم  که تجربه ی 37 ساله ی خود در امرفروش لوازم خانگی را به عرصه فروش محصولات به روش اینترنتی منتقل کنیم و از این رو وبسایت جهازبا ما را راه اندازی کرده و امیدواریم بتوانیم

در این عرصه  نیز با خدمت رسانی به موقع و مشتری مداری به پشتوانه کمتر از نیم قرن سابقه ، خدماتی درخور شان مشتریان محترم وبسایت جهازباما ارایه نماییم .

 


محصولات جدید

» محصول جدیدی وجود ندارد

نماد اعتماد الکترونیکی

ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

logo-samandehi