پکیج 20 میلیونی سفید

پکیج شامل : یخچال و فریزر ال جی مدل SXS33 – ماشین لباسشویی 7 کیلویی ال جی مدل WM-M78 –جارو برقی فیلیپس مدل FC9176/01 – اتو بخار تفال مدل FV9650 – سرویس قابلمه 10 پارچه ANC – غذاساز کنوود مدل FDP613 – زودپز 6 لیتری تفال مدل CLIPSO PRECISION – سماور برقی راسل مدل R-321 – پلوپز تفال مدل DELIRICE RK7006 –مایکروویو سامسونگ مدل سامی 6 – سرخ کن فیلیپس مدل HD9220 – جارو شارژی بوش مدل BBHMOVE6 –ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل D146 – آبمیوه گیری بوش مدل MES3500 – ترازوی آشپزخانه تفال مدل BC5060B1 – توستر کنوود مدل TTP 210 –ترازو حمام تفال مدل PP5000 

جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید:

 02177078508-02177051313

  

پکیج جهیزیه 20 میلیونی سفید
  • پکیج جهیزیه 20 میلیونی سفید
  • پکیج جهیزیه 20 میلیونی سفید
  • پکیج جهیزیه 20 میلیونی سفید
  • پکیج جهیزیه 20 میلیونی سفید
  • پکیج جهیزیه 20 میلیونی سفید
  • پکیج جهیزیه 20 میلیونی سفید
  • پکیج جهیزیه 20 میلیونی سفید
  • پکیج جهیزیه 20 میلیونی سفید
  • پکیج جهیزیه 20 میلیونی سفید
  • پکیج جهیزیه 20 میلیونی سفید

جهت خرید تماس بگیرید.77051313-021

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.


مشخصات

سفید

اطلاعات بیشتر

LG SXS33 REFRIGERATOR

توضیحات و معرفی کالا

یخچال و فریزر ساید باید ساید مدل SXS33 از سری یخچال های شرکت بزرگ و نام آشنای ال جی می باشد . این دستگاه از محفظه بزرگ و جادار یخچال در قسمت بالا و قسمت مخصوص فریزر در قسمت پایین تشکیل شده است و گنجایش بسیار زیادی، در حدود 600 لیتر)28 فوت( را دارا است. از ویژگیهای کاربردی و بارز این دستگاه وجود کشوی نگهدارنده رطوبت در آن است. با کشوی نگهدارنده ی رطوبت، رطوبت اضافی به جای اینکه مواد غذایی را خیس و فاسد کند، از مواد غذایی تبخیر شده و روی جداره مشبک مینشیند؛ بنابراین رطوبت متعادل و مناسب در محفظه حفظ خواهد شد. همچنین کشوی دیگری مخصوص نگهداری از میوه و سبزیجات در این یخچال تعبیه شده است که با بهره مندی از ویژگی منحصر به فرد FRESH BALANCER با درز گیری محفظه سبزیجات، میزان رطوبت را در حد بهینه حفظ میکند تا بتوان میوه ها و سبزیجات را به مدت بیشتری تازه نگه داشت . این یخچال و فریزر از کمپرسور اینورتر خطی نیز بهره مند است. استفاده از این نوع کمپرسور ها به جای کمپرسور های متداول سبب بازدهی بیشتر و صرفهجویی در مصرف انرژی می شود. نقاط اصطکاک کمتر باعث کاهش میزان صدا به طور محسوس و در عین حال افزایش دوام محصول میشود.

 


LG WM-M78 Washing Machine-7Kg

توضیحات و معرفی کالا

ماشین لباسشویی  LG WM-M78  یکی از محصولات کاربردی و پر دوام این برند است. برای دستگاه های پر مصرفی مثل ماشین لباسشویی که از جمله محصولات پر مصرف خانه هستند ،توجه به میزان مصرف انرژی در هنگام خرید از اهمیت زیادی برخوردار است این دستگاه علاوه بر کیفیت ساخت بالا ، دارای مصرف انرژی بسیار کمی است و از رتبه انرژی برخوردار است. همچنین تعداد برنامه های شست و شو در این مدل 13 عدد در نظر گرفته شده است که با توجه به البسه ای که قصد شستن آن را دارید قابل تغییر است. علاوه بر این 11 عدد برنامه ی انتخابی اضافی در این مدل در نظر گرفته شده است. ظرفیت دیگ این ماشین لباسشویی 7 کیلوگرم است و انتخابی مناسب برای استفاده ی روزمره ی معمولی است. در زمان کار ،دیگ داخلی دستگاه از 6 حرکت شست و شو استفاده می کند که مشابه با شست و شوی دستی است و بازده ماشین لباسشویی به واسطه ی آن افزایش می یابد. یکی از ویژگی های کاربردی این دستگاه استفاده از سنسور هوشمند است که قابلیت اندازه گیری وزن لباس ها را دارد. همچنین اگر مشکلی در عملکرد لباسشویی وجود داشته باشد سیستم عیب یاب هوشمند به شما اطلاع می دهد. این مدل از تسمه بدون درایو بهره مند است. مزیت این موتور ها عبارت است از:1-صدای کمتر. 2-صرفه جویی در مصرف انرژی 3-ظرفیت بیشتر 4 -طول عمر بیشتر که نهایتا به بازدهی بیشتر موتور می انجامد.

  


PHILIPS FC9176/01 vacuum cleaner

 توضیحات و معرفی کالا

مدل 01/FC9176 از سری جارو برقی های کارآمد و بسیار پرقدرت شرکت بزرگ فیلیپس می باشد که دارای طراحی خاص و توان موتور بالا می باشد که در نتیجه توان مکش زیادی در دهانه ایجاد می کند که باعث کاهش زمان جارو کردن و در نتیجه کاهش مصرف انرژی می شود . این جارو برقی دارای پارویی ویژه پارکت هم است تا هم جاروکشی روی پارکت سریعتر و بهتر انجام شود و هم کاربر خسته نشود. این مدل علاوه بر این ویژگی، از وجود کنترل روی دسته ی جارو نیز بهره میبرد تا کارکردن با دستگاه سادهتر شود. این جاروبرقی کیسه ای مواد جمعآوری شده را در کیسهی مخصوص جمعآوری میکند و با گنجایش زیادی که دارد، وقفه ای برای خالی کردن کیسه پیش نمیآید. پارویی )سر جارو( با طراحی خاصی که دارد، میتواند در هر گوشه و کناری فعالیت خود را به نحو احسن انجام دهد. اندازهی لوله تلسکوپی این مدل از سری جارو برقی های شرکت بزرگ فیلیپس تنظیم پذیر است و میتواند متناسب با قد کاربر کوتاه و بلند شود. روی بدنه ی جمع و جور این مدل دو دکمه برای قطع و وصل جریان برق و همچنین جمع کردن سیم برق وجود دارد. دستگیره ی جارو طوری طراحی شده است تا هنگام بلند کردن به دست فشار نیاید. بدنه ی دستگاه نیز در مقابل نفوذ هوا عایق شده است تا عملکرد دستگاه در بهترین حالت باشد. بهرهگیری این مدل از فیلتراسیون HEPA13 باعث میشود تا هوای خروجی از دستگاه پاک بوده و گردوغبار به هوا بلند نشود. وجود سیم برق بلند و همراهی آن با طول خرطومی و لوله، پوشش مساحت بیشتری را ممکن میسازد. این جارو با عملکرد فوقالعاده ی خود، فروش زیادی دارد.


Tefal FV9650 Steam Iron

توضیحات و معرفی کالا

 اتو بخار FV9650 یکی از زیباترین و کامل ترین اتو بخارهای شرکت بزرگ تفال می باشد که از کیفیت و طراحی قابل توجهی بهره می برد . ازجمله مشخصات بارز این مدل، سیستم ضدرسوب و پاک کنندگی منافذ بخاردهی است. دو سیستم تمیز کننده ی خودکار و سیستم ضدرسوب به کاربر اجازه میدهد تا ضمن نظافت این منافذ، به استحکام و طول عمر دستگاه بیفزاید. کاربر تواند حدودا بار، با استفاده از محفظه جداشدنی تعبیه شده در پشت اتو، رسوب جمع آوری شده را تخلیه بهراحتی می هر سه ماه یک کند و همواره با بهترین کیفیت و بیشترین میزان بخاردهی به اتوکشی بپردازد. قابلیت قطع عملکرد خودکار از دیگر امکانات این مدل است که اتو در هر حالتی )افقی یا عمودی( باشد، در صورت استفاده نکردن طولانی مدت، ضمن توقف فعالیت، بهصورت خودکار خاموش میشود تا در صورت فراموشی یا سهلانگاری مصرف کننده، کفی داغ اتو دردسر ساز نشود. در طراحی این دستگاه علاوه بر زیبایی به ارگونومی و سهولت استفاده نیز توجه بسیاری شده که دسته ژله ای و ارگونومیک این محصول ازجمله این موارد است. همچنین این اتو بخار از بخاردهی پیوسته و متراکمی بهره میبرد که در هر دو حالت از فشار مناسبی برخوردار است. میزان بخاردهی پیوسته این مدل از طریق پیچ طراحی شده روی اتو، قابل تنظیم است. در طراحی و محل قرارگیری دکمه اسپری یا افشانه نیز دقت فراوانی شده است که در قالب یک دکمه و نزدیک دسته اتو قرار گرفته است. استفاده از این افشانه )اسپری( در کنار رطوبت حاصل از بخاردهی پیوسته، میتواند اتوی لباسهای پر چین چروک را به میزان قابل توجهی آسانتر کند. کفی این مدل از فناوری گلیس گالید پروتکت بهره میبرد که نچسب بوده و در صورت وجود هر مادهی مزاحمی، آن ماده بهراحتی از کف اتو جدا میشود و کاربر میتواند بدون نگرانی به اتوکشی ادامه دهد.

                       


سرویس قابلمه 10 پارچهANC

توضیحات و معرفی کالا

 سرویس قابلمه و تابه 10 پارچه سرامیک اکولون مدل ساخت شرکت کره از یک قابلمه بزرگ به قطر 26 سانتیمتر، یک قابلمه متوسط 24 سانتی متر، یک قابلمه کوچک به قطر 20 سانتی متر، یک قابلمه نیمه 24 سانتی متر و یک تابه ی دسته دار به قطر 28 سانتی متر تشکیل شده است. که تمامی سطوح های درونی و بیرونی قابلمه ها از آلیاژ آلومینیومی با روکش نچسب و کاملا ضد خش طبیعی سرامیکی پوشیده شده و به هیچ عنوان با کشیدن ابزار های نوک تیز مانند چاقو و چنگال و... ذره ای خطوط روی بدنه ی آن ها ایجاد نمی گردد. به علاوه این سرویس قابلمه از 5 لایه مختلف تشکیل شده که در استحکام و طول عمر قابلمه ها بسیار موثر بوده و می توان با خیال راحت برای مصارف خانگی استفاده کرد. همچنین به دلیل اینکه از سرامیک طبیعی و مواد معدنی نئوفلم ساخته شده و فاقد آلیاژها و مواد سمی و رادیو اکتیو است. خیلی سالم تر و بهتر از قابلمه های تفلون عمل می کند. به علاوه برای افرادی که به تغذیه و سلامت خود اهمیت می دهند و دوست دارند غذایی که تهیه می کنند سالم و خوشمزه باشد بسیار مناسب است. تمامی قابلمه ها به جز تابه دارای درب می باشند که آنها هم از جنس سرامیک با پوشش نچسب و همرنگ بدنه طراحی شده اند که نه تنها به قابلمه ها جلوه خاصی می بخشد بلکه باعث حفظ گرمای درون قابلمه ها شده و از سرد شدن سریع غذا جلوگیری می کند. مزیت دیگری که در این سرویس طراحی شده وجود دسته های قابلمه می باشد که از جنس خود قابلمه ساخته شده است ، با این وجود بعد از مدتی نه از بین می رود و نه می شکند. همچنین جهت جابجایی هر یک از این قابلمه ها دارای یک جفت دستگیره الستیکی نرم می باشد که خیلی راحت بر روی دسته های قابلمه قرار می گیرد این قابلیت سلامت مصرف کننده را 100 درصد تضمین می کند


Kenwood FDP613 Food Processor

 توضیحات و معرفی کالا

 

غذا ساز FDP613شرکت بزرگ کنوود، غذا سازی با توانی بالا، طراحی بسیار ساده،مصرف برق بسیار پایین و قابلیت های ویژه است. این غذا ساز که ظرفیت خودش به 3 لیتر و ظرفیت مخلوط کنش هم به 5.1لیتر می رسد؛ با جنس تیغه ی استیل، جنس پارچ شیشه ای به همراه توان مصرفی 1000 وات طراحی و ساخته شده است. از دیگر قابلیت های این محصول می توان به همزن، تنظیم سرعت به 3 حالت و قابلیت شست و شوی لوازم جانبی در ماشین ظرفشویی اشاره کرد.


Tefal Clipso Precision 6 L Pressure Cooker

توضیحات و معرفی کالا

زود پز مدل PRECISION از شرکت فرانسوی تفال دارای 6 لیتر ظرفیت دارد و بدنه ی آن ار جنس استیل می باشد . این زودپز دارای دو دستگیره ی پلاستیکی و یک درب استیل نیز می باشد از دیگر ویژگی های این زودپز می توان به دارا بودن تایمر زمان سنج و قابلیت استفاده به عنوان بخار پز اشاره کرد . همچنین این زود پز دارای پنج عملکرد ایمنی ، قابلیت شست و شو در ماشین ظرفشویی و یک سبد بخار پز نیز هست.

  


سماور برقی راسل مدل R-321

توضیحات و معرفی کالا

 سماور برقی مدل 321-R از شرکت راسل یک سماور برقی شکیل ،زیبا و دارای 3 لیتر ظرفیت می باشد. جنس این سماور از پیرکس شات آلمان می باشد. مصرف انرژی این سماور 1500 وات در حالت جوش می باشد و همچنین حالت ذخیره انرژی آن به صورت %90 ذخیره انرژی همراه با قطع و وصل اتوماتیک می باشد . همچنین همراه این سماور یک عدد قوری از جنس پیرکس شات آلمان با ظرفیت 1 لیتر نیز وجود دارد که این قوری دارای د صافی چای و قطره گیر جهت جلوگیری از ریزش قطرات آب جوش می باشد و همچنین این سماور دارای سیستم خاموشی المنت ها در زمان اتمام آب و دارای محفظه ی جمع آوری سیم نیز می باشد.

 


TEFAL delirice RK7006 rice cooker

توضیحات و معرفی کالا

پلوپز تفال مدل RK7006 DELIRICE یک پلوپز کارآمد است که از چند عملکرد مختلف، طراحی زیبا ، پنل کاربری ساده و کیفیتی بالا بهره می برد . پلوپز-گرم نگهدار تفال یکی از دستگاههایی است که قابلیتهای اصلی پلوپز، بخار پز، پخت سوپ و خورش، همچنین امکان پخت برنج به روشهای مختلف را در اختیار شما میگذارد. برخی از انواع مختلف پخت برنج در این مدل عبارتاند از: پخت برنج معمولی، شفته یا کته، پخت با ته دیگ و... گرم کردن مجدد، تایمر و صفحه نمایش LCD و بزرگ از دیگر امکانات کارآمد این دستگاه است که میتواند در سهولت و تسریع استفاده نقش زیادی ایفا کند. تنظیم تایمر نیز بهراحتی از طریق کلیدهای مختلف تعبیه شده روی دستگاه و صفحه نمایش صورت میگیرد

 


SAMSUNG SAMI 6 microwave oven

 توضیحات و معرفی کالا

مدل سامی 6 از سری مایکروویوهای شرکت بزرگ سامسونگ می باشد که محصولی زیبا و با کیفیت است. محفظه داخلی این دستگاه از جنس سرامیک ساخته شده است و دسته ی آن برخلاف بیشتر محصولات مشابه، در قسمت بالا قرار گرفته است و در دستگاه به سمت پایین باز میشود. بهره مندی این محصول از برنامههای متنوع پخت، آن را محبوب کرده است. قابلیت گریل، پخت کانوکشن و پخت ترکیبی از دیگر ویژگیهای این دستگاه است. با این دستگاه میتوان انواع موادغذایی را با کمترین میزان روغن سرخ کرد. سیستم توزیع سه گانه گرما (TDS (این دستگاه، غذا را به صورت همگن و یکنواخت گرم می کند . این مایکروویو دارای تکنولوژی BLAST HOT می باشد که روش جدیدی برای طبخ غذا ارا ئه کرده است؛ به این ترتیب که به کمک محصول جدید شرکت سامسونگ، غذا با ظاهری برشته اما با حفظ تازگی طعم، پخته میشود. درست مانند غذاهایی که در رستوران سرو میشوند یا مانند پیتزا و شیرینی هایی که روی آنها برشته است؛ ولی از داخل، آبدار و تازه هستند. درمجموع این دستگاه با داشتن قابلیتهای مختلف پخت انواع موادغذایی را با روشهای مختلف ممکن میسازد.

  


Philips Viva Collection HD9220 Airfryer

 توضیحات و معرفی کالا

 سرخ کن مدل HD9220 از سری سرخ کن های ویوای شرکت بزرگ فیلیپس می باشد که محصولی زیبا و کارآمد می باشد. این سرخکن برخلاف بسیاری از رقبایش، دارای ساختاری متفاوت است و در بالایی ندارد؛ بلکه موادغذایی در سبد مخصوص قرار گرفته و بهصورت کشویی در قسمت پایینی دستگاه وارد میشوند. جابه جایی این سبد توسط یک دسته ارگونومیک انجام میشود که علاوه بر راحتی و خوش دستی، محکم است. به خاطر عایق بندی مناسب داخل دستگاه، بدنه ی سرخکن در تمام مدت عملکرد خنک است. دارین سرخ کن همچنین علاوه بر امکان تنظیم دما، قابلیت تنظیم زمان هم لحاظ شده است. طراحی مکعبی این مدل با زوایای گرد شده با رنگ مشکی براق آن تکمیل شده است تا یکی از زیباترینهای فیلیپس در آشپزخانه عرضاندام کند. فیلیپس با عرضهی این محصول، گامی دیگر در تولید محصولاتی برداشته که علاوه بر کارایی به سلامت مصرف کننده اهمیت میدهند.


Bosch BBHMOVE6 Chargeable Vacuum Cleaner

 توضیحات و معرفی کالا

اکثر مردم از جارو های شارژی به عنوان یک جارو دم دستي و براي زدودن گردو خاک و آلودگي ها در حجمي کم استفاده می کنند و مشکلی که بیشتر مردم با این جاروها دارند این است که این جارو شارژيها دارند قدرت کم و شارژ دهي پایین آنها است، تا جایي که بسیاري از آن ها پس از خرید این دستگاهها و در استفاده هاي اولیه از این وسیله ناامید شده و از خرید خود پشیمان ميشوند. از این روي شرکت بوش جارویي را معرفي کرده است که کارکردي بي سیم را به همراه قدرتي بالاتر از سطح معمول جارو شارژيها ارائه ميدهد. این جارو را ميتوان مناسب افرادي دانست که قابلیت حمل جاروهاي شارژي را همراه با قدرت و توان مکش جاروهاي معمولي در یک وسیله ميخواهند BBHMOVE6 را می توان یک جاروی هیبریدی دانست . این محصول از دو بخش اصلی تشکیل شده است قسمت اصلي این مدل از نظر فرم شبیه به یک جارو شارژي معمولي اما با ابعادي نسبتا بزرگتر است، این بخش را ميتوان به طور جداگانه استفاده نمود و از داشتن جارو شارژي اي پرقدرت لذت برد. دومین بخش از این مجموعه دسته اي بلند است که ميتوان با سوار نمودن جارو شارژي روي آن جارویي با قابلیت جارو نمودن راحت زمین و سطوح دیگر را داشت، در واقع ميتوان گفت وقتي جارو شارژي را روي این دسته سوار مينمایید صاحب جارویي خواهید شد که ميتواند کار جاروهاي معمولي را براي شما انجام دهد.

           


SAMSUNG D146 dishwasher

 توضیحات و معرفی کالا

این ماشین در رده ماشین ظرفشویی های  مبله دسته بندی میشود و ظرفیت آن 14 نفره است. میزان مصرف انرژی این دستگاه بسیار پایین بوده و توانسته این محصول باکیفیت را در رده +A قرار می گیرد. ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل D146 دارای دو سبد برای قرارگیری ظروف است. در سبد پایین بشقاب و ظروف بزرگ و بلند قرارگرفته و در سبد یا طبقه بالا لیوان و استکانها جای میگیرند البته میتوان با انتخاب برنامه نصف ظرفیت، تنها طبقه پایینی را مورد شستشو قرار داد تا صرفهجویی بیشتر شود.یک طبقه هم برای قرارگیری قاشق و چنگال ها در نظر گرفته شده و برخی آن را سبد سوم یا طبقه سوم ماشین ظرف شویی هم در نظر می گیرند. این ماشین دارای 7 برنامه شست و شوی از پیش تعریف شده است. گنجایش بالای این دستگاه ظروف زیادی را در خود جای میدهد کمک بزرگی به افراد است تا پس از برگزاری میهمانیهایشان برای شستن ظروف وقت نگذارند و استراحت کنند. صدای این ماشین ظرفشویی هم بسیار کم است تا مزاحمتی ایجاد نکند. محل قرار دادن قرص ظرفشویی یا اضافه کردن پودر ماشین ظرفشویی و جلا دهنده بر روی در و سمت داخلی آن قرار دارد. برنامه پیش شور برای شستوشوی سبزیجات و سیستم ضدعفونی کردن ظروف از امکانات ویژه این دستگاه است.

  


Bosch MES3500 Juicer

توضیحات و معرفی کالا

مدل MES3500 از سری آبمیوه گیری های شرکت بوش می باشد که علاوه بر ظاهری زیبا دارای توان 700 واتی نیز می باشد. این آبمیوه گیری دارای دو مخزن آبمیوه و تفاله است که هر کدام از به گونهای مجزا از دستگاه در کنار آن قرار گرفته است. قابلیت جدا شدن مخزنها علاوه بر نظافت آسانتر، ظرفیت بیشتری را نیز در اختیار مصرفکننده قرار داده است. تیغه اصلی از جنس استیل ضدزنگ است و دهانه دستگاه نیز از قطر مناسب برخوردار است. علاوه بر فیلتر دستگاه که به راحتی قابل شستشو میباشد، لوازم جانبی نیز قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی را دارند. از جمله لوازم جانبی میتوان به مخزن پلاستیکی آبمیوه که شفاف و دارای درجه بندی است، و همچنین مخزن تفاله آبمیوه گیری اشاره نمود که به راحتی میتوان آنها را پس از پرشدن از دستگاه جدا نموده و با توقفی کوتاه در عملکرد دستگاه، آنها را خالی و برای ادامه آبگیری روی دستگاه نصب کرد و همچنین این آبمیوه گیری دستگاهی تک کاره محسوب می شود و در 2 سرعت کار می کند. پایه های ضد لغزش زیر دستگاه مانع از لرزش و جابجایی حین فعالیت می شود. لوله خروجی دستگاه و پارچ آبمیوه طوری طراحی شده اند تا آبمیوه مستقیم وارد پارچ شده و چکه ای ایجاد نشود. ظرفیت پارچ در حدی است که 3 تا 4 لیوان کوچک یا متوسط آبمیوه را در خود جای می دهد.

 


Tefal BC5060B1 Scale

توضیحات و معرفی کالا

 ترازوی آشپزخانه ی مدل BC5060B1 از شرکت تفال دارای ظرفیت توزین 5 کیلوگرم می باشد. این مدل به یک ظرف پلاستیکی مجهز شده است و قابلیت وزن کردن مایعات در واحد سانتی متر مکعب را داراست . دقت اندازه گیری در این مدل هم مثل دیگر مثل بسیاری از محصولات دیگر که در زمینه ی وزن کردن از آنها استفاده ميشود یک گرم است. از دیگر ویژگيهای این مدل ميتوان به وجود کلیدهای تخت در کنترل پنل آن اشاره داشت.

  


KENWOOD TTP210 toaster

 توضیحات و معرفی کالا

 تستر کنوود مدل TTP210 دارای توان 1500 واتی می باشد و همچنین توانایی تست کردن 4 عدد نان همزمان را دارد. این دستگاه دارای 6 درجه می باشد. که شما می توانید از رنگ طلایی تا قهوه تیره نان را برشته نمایید. یکی از مهمترین ویژگی های این دستگاه یخ زدایی نان است شما می توانید نان را از فریز بیرون بیاورید و درون دستگاه قرار دهید و همچنین بدنه عایق از دیگر ویژگی این دستگاه است. از دیگر ویژگی های این دستگاه می توان به وجود سینی در زیر دستگاه اشاره کرد که محل جمع آوری خرده نان ها می باشد.


Tefal Evolis Glass Bath Scale PP5000

 توضیحات و معرفی کالا

 

از آنجا که با کمک ترازوی حمام می توانید از تغییرات وزن خود مطلع شوید، خرید آن به همه افراد توصیه می شود. بویژه افرادی که دارای رژیم های خاص برای کاهش و یا افزایش وزن هستند. با اندازه گیری مرتب و روزانه وزن خود، می توانید الگوی وزنی تان را بدست آورید و برای رژیم غذایی خود برنامه ریزی کنید.


محصولات مرتبط و مشابه

نقد و نظرات

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید