پکیج 20 میلیونی نقره ای

پکیج شامل : یخچال و فریزر سامسونگ مدل G26 – ماشین لباسشویی 7 کیلویی سامسونگ مدل J1254 – جارو برقی فیلیپس مدل FC9176/01 – اتو بخار تفال مدل 9650 – سرویس قابلمه 10 پارچه ANC - غذاساز بوش مدل MCM3401M –زودپز 6 لیتری تفال مدل CLIPSO PRECISION  - سماور برقی راسل مدل R-320 – پلوپز فیلیپس مدل HD3038 –مایکروویو سامسونگ مدل سامی 6 – سرخ کن فیلیپس مدل HD9220 – جارو شارژی بوش مدل MOVE6 – ماشین ظرفشویی بوش مدل  SKS51E28 EU آبمیوه گیری بوش مدل MES3500 –ترازوی آشپزخانه راسل مدل R-145 –توستر فیلیپس مدل HD4825/90 –ترازوی تفال مدل PP5000

جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید:

 02177078508-02177051313

  

پکیج 20 میلیونی نقره ای
 • پکیج 20 میلیونی نقره ای
 • پکیج 20 میلیونی نقره ای
 • پکیج 20 میلیونی نقره ای
 • پکیج 20 میلیونی نقره ای
 • پکیج 20 میلیونی نقره ای
 • پکیج 20 میلیونی نقره ای
 • پکیج 20 میلیونی نقره ای
 • پکیج 20 میلیونی نقره ای
 • پکیج 20 میلیونی نقره ای
 • پکیج 20 میلیونی نقره ای
 • پکیج 20 میلیونی نقره ای
 • پکیج 20 میلیونی نقره ای

جهت خرید تماس بگیرید.77051313-021

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.


مشخصات

نقره ای

اطلاعات بیشتر

SAMSUNG G26 side by side REFRIGERATOR

توضیحات و معرفی کالا

 یخچال و فریزر سامسونگ مدل جی 26 از سری یخچال های ساید باید ساید این شرکت بزرگ می باشد که دارای طراحی زیبا و ظرفیت مناسب است. این یخچال و فریزر با کیفیت دارای سیستم خنک کننده ی دوگانه بهره می برد . که ضمن برخورداری از سیستم خنک کننده با رطوبت و تنظیمها مجزا برای هر یک از بخشهای یخچال و فریزر به ماندگاری بیشتر مواد غذایی انجامیده، و همچنین ضمن کنترل رطوبت فریزر، نگرانی های حاصل از نگهداری برخی از مواد غذایی نظیر ماهی و نان سیر که ممکن است طعم و کیفیت دیگر مواد را نیز تحت تأثیر قرار دهند برطرف میسازد. بهره مندی از کمپرسور اینورتر هم مزایای قابل توجهی نسبت به مدلهای قدیمیتر به همراه دارد که عبارت است از:1 -کاهش قابل توجه مصرف برق 2 -کاهش طول عمر و افزایش استهلاک دستگاه 3-کاهش صدای تولیدی 5 -افزایش ماندگاری مواد غذایی . این یخچال و فریزر همچنین از آبسردکن و یخ ساز خودکار بیرونی نیز بهره میبرد که به کارایی و جذابیت این محصول میافزاید. محفظه میوه و سبزیجات با انتخاب رطوبت خودکار از دیگر مشخصات بارز این مدل است که ویژه نگهداری این مواد غذایی با ماندگاری بیشتر تعبیه شده است. جریان برود تی یکنواخت در طبقات نیز دیگر ویژگی های این مدل از سری یخچال و فریزر شرکت سامسونگ می باشد که باز هم نشان از کیفیت عملکرد آن دارد. در طراحی بدنه این مدل هم از فناوری MAX SPACE استفاده شده تا بیشترین فضای داخلی برای مصرف کننده فراهم گردد. نمایشگر LED تعبیه شده روی درب این یخچال و فریزر هم از دیگر مشخصاتی است که ظاهر آن را مزین تر میسازد. محفظه بار نیز برای این یخچال طراحی شده که علاوه بر سهولت در دسترسی به نوشیدنی های پرمصرف، تأثیر زیادی هم در جلوگیری از اتلاف انرژی دارد. بهره مندی از لایه ضد باکتری NANO SILVER ، طبقات شیشه ای مقاوم و ضد سرریز، فیلتر آب و بوگیر قوی از دیگر مشخصات کلیدی این محصول محسوب می گردد که آن را برای بسیاری از مصرف کنندگان که قصد خرید یخچال و فریزر ساید باید ساید دارند، به گزینه ای مطلوب تبدیل میسازد.


Samsung J1254 Washing Machine - 7 Kg

توضیحات و معرفی کالا

 ماشین لباسشویی J1254 یک ماشین لباسشویی با ظرفیت 7 کیلوگرم از شرکت سامسونگ است که محصولی بادوام و کاربردی است. برای دستگاههایی مانند ماشین لباسشویی که از جمله محصولات پرمصرف در خانه هستند، توجه به میزان مصرف انرژی در هنگام خرید از اهمیت زیادی برخوردار است. این دستگاه علاوه بر کیفیت ساخت بالا، دارای مصرف انرژی بسیار کمی است و از رتبه انرژی++A برخوردار است. تجهیز به تکنولوژی حباب ساز عملکرد و راندمان این دستگاه را بهبود چشمگیری بخشیده است. از دیگر قابلیتهای این دستگاه دارای سیستم شستشوی چندحالته است که با وجود یک ولوم کنترلی DIAL JOG که روی دستگاه تعبیه شده است کاربر میتواند به راحتی دستگاه را برای شستشوی البسه مورد نظر تنظیم و استفاده نماید. از دیگر مشخصات این دستگاه سیستم حفاظتی در نوسانات برق بوده که مانع از خرابی دستگاه می شود. محافظت از الیاف با استفاده از دیگ الماسه ضد چروک ممکن شده است. برنامه خودکار شستشوی دیگ لباسشویی نیز موجب میگردد مصرفکننده دیگر نگران تمیزی دیگ که شاید کیفیت شستشوها را نیز تحت تأثیر قرار دهد نباشد. سیستم عیب یابی هوشمند و پیش شستشو با کف هم در این مدل لحاظ شده است.


PHILIPS FC9176/01 vacuum cleaner

 توضیحات و معرفی کالا

مدل 01/FC9176 از سری جارو برقی های کارآمد و بسیار پرقدرت شرکت بزرگ فیلیپس می باشد که دارای طراحی خاص و توان موتور بالا می باشد که در نتیجه توان مکش زیادی در دهانه ایجاد می کند که باعث کاهش زمان جارو کردن و در نتیجه کاهش مصرف انرژی می شود . این جارو برقی دارای پارویی ویژه پارکت هم است تا هم جاروکشی روی پارکت سریعتر و بهتر انجام شود و هم کاربر خسته نشود. این مدل علاوه بر این ویژگی، از وجود کنترل روی دسته جارو نیز بهره میبرد تا کارکردن با دستگاه سادهتر شود. این جاروبرقی کیسه ای مواد جمع آوری شده را در کیسهی مخصوص جمعآوری میکند و با گنجایش زیادی که دارد، وقفه ای برای خالی کردن کیسه پیش نمیآید. پارویی )سر جارو( با طراحی خاصی که دارد، میتواند در هر گوشه و کناری فعالیت خود را به نحو احسن انجام دهد. اندازهی لوله تلسکوپی این مدل از سری جارو برقی های شرکت بزرگ فیلیپس تنظیم پذیر است و میتواند متناسب با قد کاربر کوتاه و بلند شود. روی بدنه جمع جور این مدل دو دکمه برای قطع و وصل جریان برق و همچنین جمع کردن سیم برق وجود دارد. دستگیره جارو طوری طراحی شده است تا هنگام بلند کردن به دست فشار نیاید. بدنه دستگاه نیز در مقابل نفوذ هوا عایق شده است تا عملکرد دستگاه در بهترین حالت باشد. بهرهگیری این مدل از فیلتراسیون HEPA13 باعث میشود تا هوای خروجی از دستگاه پاک بوده و گردوغبار به هوا بلند نشود. وجود سیم برق بلند و همراهی آن با طول خرطومی و لوله، پوشش مساحت بیشتری را ممکن میسازد. این جارو با عملکرد فوق العاده ی خود، فروش زیادی دارد.


Tefal FV9650 Steam Iron

 توضیحات و معرفی کالا

اتو بخار FV9650 یکی از زیباترین و کامل ترین اتو بخارهای شرکت بزرگ تفال می باشد که از کیفیت و طراحی قابل توجهی بهره می برد . ازجمله مشخصات بارز این مدل، سیستم ضدرسوب و پاک کنندگی منافذ بخار  است. دو سیستم تمیز کننده ی خودکار و سیستم ضدرسوب به کاربر اجازه میدهد تا ضمن نظافت این منافذ، به استحکام و طول عمر دستگاه بیفزاید. کاربر تواند حدودا بار، با استفاده از محفظه جداشدنی تعبیه شده در پشت اتو، رسوب جمع آوری شده را تخلیه ً بهراحتی می هر سه ماه یک کند و همواره با بهترین کیفیت و بیشترین میزان بخاردهی به اتوکشی بپردازد. قابلیت قطع عملکرد خودکار از دیگر امکانات این مدل است که اتو در هر حالتی )افقی یا عمودی( باشد، در صورت استفاده نکردن طولانی مدت، ضمن توقف فعالیت، به صورت خودکار خاموش میشود تا در صورت فراموشی یا سهل انگاری مصرف کننده، کفی داغ اتو دردسر ساز نشود. در طراحی این دستگاه علاوه زیبایی به ارگونومی و سهولت استفاده نیز توجه بسیاری شده که دسته ژله ای و ارگونومیک این محصول ازجمله این موارد است. همچنین این اتو بخار از بخاردهی پیوسته و متراکمی بهره میبرد که در هر دو حالت از فشار مناسبی برخوردار است. میزان بخاردهی پیوسته این مدل از طریق پیچ طراحی شده روی اتو، قابل تنظیم است. در طراحی و محل قرارگیری دکمه اسپری یا افشانه نیز دقت فراوانی شده است که در قالب یک دکمه و نزدیک دسته اتو قرار گرفته است. استفاده از این افشانه (اسپری) در کنار رطوبت حاصل از بخاردهی پیوسته، میتواند اتوی لباسهای پر چین چروک را به میزان قابل توجهی آسانتر کند. کفی این مدل از فناوری گلیس گالید پروتکت بهره میبرد که نچسب بوده و در صورت وجود هر مادهی مزاحمی، آن ماده به راحتی از کف اتو جدا میشود و کاربر میتواند بدون نگرانی به اتوکشی ادامه دهد.


سرویس قابلمه 10 پارچه ANC

 توضیحات و معرفی کالا

 سرویس قابلمه و تابه 10 پارچه سرامیک اکولون مدل ساخت شرکت کره از یک قابلمه بزرگ به قطر 26 سانتیمتر، یک قابلمه متوسط 24 سانتی متر، یک قابلمه کوچک به قطر 20 سانتی متر، یک قابلمه نیمه 24 سانتی متر و یک تابه ی دسته دار به قطر 28 سانتی متر تشکیل شده است. که تمامی سطوح های درونی و بیرونی قابلمه ها از آلیاژ آلومینیومی با روکش نچسب و کاملا ضد خش طبیعی سرامیکی پوشیده شده و به هیچ عنوان با کشیدن ابزار های نوک تیز مانند چاقو و چنگال و... ذره ای خطوط روی بدنه ی آن ها ایجاد نمی گردد. به علاوه این سرویس قابلمه از 5 لایه مختلف تشکیل شده که در استحکام و طول عمر قابلمه ها بسیار موثر بوده و می توان با خیال راحت برای مصارف خانگی استفاده کرد. همچنین به دلیل اینکه از سرامیک طبیعی و مواد معدنی نئوفلم ساخته شده و فاقد آلیاژها و مواد سمی و رادیو اکتیو است. خیلی سالم تر و بهتر از قابلمه های تفلون عمل می کند. به علاوه برای افرادی که به تغذیه و سلامت خود اهمیت می دهند و دوست دارند غذایی که تهیه می کنند سالم و خوشمزه باشد بسیار مناسب است. تمامی قابلمه ها به جز تابه دارای درب می باشند که آنها هم از جنس سرامیک با پوشش نچسب و همرنگ بدنه طراحی شده اند که نه تنها به قابلمه ها جلوه خاصی می بخشد بلکه باعث حفظ گرمای درون قابلمه ها شده و از سرد شدن سریع غذا جلوگیری می کند. مزیت دیگری که در این سرویس طراحی شده وجود دسته های قابلمه می باشد که از جنس خود قابلمه ساخته شده است ، با این وجود بعد از مدتی نه از بین می رود و نه می شکند. همچنین جهت جابه جایی هر یک از این قابلمه ها دارای یک جفت دستگیره الستیکی نرم می باشد که خیلی راحت بر روی دسته های قابلمه قرار می گیرد این قابلیت سلامت مصرف کننده را 100 درصد تضمین می کند.


Bosch MCM3401M Food Processor

توضیحات و معرفی کالا

غذا ساز MCM3401M از سری غذا سازهای شرکت معتبر بوش می باشد که دارای ظاهری زیبا و کیفیتی مطلوب است. این دستگاه پرقدرت از توان 800 وات بهره میبرد. بدنه اصلی دستگاه از جنس پلاستیک و استیل برس خورده است که موتور قدرتمند داخل آن قرار گرفته است. ترکیب زیبای استیل براق و پلاستیک مشکی نیز ظاهر جذابی به غذا ساز بخشیده است. ظرف خرد کن از جنس پلاستیک است و با ظرفیت 3.2 لیتری خود امکان خرد کردن حجم مناسبی از مواد غذایی را به شما میدهد. تیغه ها و دیسک های مختلفی که برای این دستگاه در نظر گرفته شده است با اتصال به قسمت بالایی دستگاه عملکردهای متفاوتی مانند ریز کردن، خرد کردن، رنده در اشکال و اندازه های مختلف و حتی قابلیت خمیر زنی را به آن میدهد. در مواجهه با مواد سفت تر میتوانید بدون فشار به دستگاه با کمک گرفتن از عملکرد پالس یا لحظه ای مخلوطی یکدست داشته باشید. پیچ تنظیمات که در بخش جلوی دستگاه قرار گرفته است به صورت الکترونیکی تنظیم نمیشود و مانند مدلهای معمولی، تنظیم پلهای دارد. این پیچ امکان تنظیم سرعت در دو حالت را میدهد. از دیگر ویژگیهای این غذا ساز پایه ضدلغزشی کاربردی است که در طراحی آن به کار گرفته شده و از حرکت آن در حین کار جلوگیری میکند. همچنین پیمانه مدرج مخصوصی برای اندازهگیری در بستهبندی دستگاه وجود دارد.


Tefal Clipso Precision 6 L Pressure Cooker

توضیحات و معرفی کالا

زود پز مدل PRECISION از شرکت فرانسوی تفال دارای 6 لیتر ظرفیت دارد و بدنه ی آن ار جنس استیل می باشد . این زودپز دارای دو دستگیره ی پلاستیکی و یک درب استیل نیز می باشد از دیگر ویژگی های این زودپز می توان به دارا بودن تایمر زمان سنج و قابلیت استفاده به عنوان بخار پز اشاره کرد . همچنین این زود پز دارای پنج عملکرد ایمنی ، قابلیت شست و شو در ماشین ظرفشویی و یک سبد بخار پز نیز هست.


سماور برقی راسل مدلR-320 

توضیحات و معرفی کالا

سماور برقی مدل 320-Rاز شرکت راسل یک سماور برقی شکیل ،زیبا و دارای 3 لیتر ظرفیت می باشد. جنس این سماور از پیرکس شات آلمان می باشد. مصرف انرژی این سماور 1500 وات در حالت جوش می باشد و همچنین حالت ذخیره انرژی آن به صورت %90 ذخیره انرژی همراه با قطع و وصل اتوماتیک می باشد . همچنین همراه این سماور یک عدد قوری از جنس پیرکس شات آلمان با ظرفیت 1 لیتر نیز وجود دارد که این قوری دارای صافی چای و قطره گیر جهت جلوگیری از ریزش قطرات آب جوش می باشد و همچنین این سماور دارای سیستم خاموشی المنت ها در زمان اتمام آب و دارای محفظه ی جمع آوری سیم نیز می باشد.


Philips HD3038 Fuzzy Logic Rice Cooker

توضیحات و معرفی کالا

استفاده از این پلوپز چند کاره فوق العاده آسان است و طراحی آن نه تنها از کیفیتی قابل توجه بهره میبرد، بلکه به زیبا ساختن آشپزخانه شما و همچنین سهولت پخت پز کمک میکند. مهمترین قابلیت های این دستگاه پخت برنج، پخت کیک، پخت سوپ، بخار پز و باز گرم کردن است. پلوپز فیلیپس مدل HD3038 پخت برنج را به صورت های مختلف برای کاربر میسر می سازد. که دو مورد آنها عبارت اند از برنج کته ای و برنج با ته دیگ که از دستورات آشپزی مورد علاقه ی ذائقه های ایرانی هستند. کاربری دستگاه هم بسیار آسان بوده و مصرف کننده کافی است ضمن ریختن آب و دیگر مواد به داخل دیگ و زدن گزینه ی منو، روش پخت مربوطه را انتخاب و کلید پخت را فشار دهد. سرعت پخت هم از طریق چند کلید پایین پنل قابل انتخاب است. قابلیت کیک نیز از دیگر امکانات قابل توجه این دستگاه می باشد و فقط کافی است دستگاه را چرب کرده ، مواد کیک را داخل آن بریزید و گزینه ی پخت کیک را انتخاب کنید. ظرف تفلون نیز چندلایه و با کیفیت قابل توجهی تولید شده است. تایمر و گرم نگهدارنده قابل تنظیم برای طولانی مدت و دستگیره قابل چرخش که برای حمل آسان طراحی شده، از دیگر مشخصات این پلوپز می باشد.


SAMSUNG SAMI 6 microwave oven

توضیحات و معرفی کالا

مدل سامی 6 از سری مایکروویوهای شرکت بزرگ سامسونگ می باشد که محصولی زیبا و با کیفیت است. محفظه داخلی این دستگاه از جنس سرامیک ساخته شده است و دسته ی آن برخلاف بیشتر محصولات مشابه، در قسمت بالا قرار گرفته است و در دستگاه به سمت پایین باز میشود. بهره مندی این محصول از برنامه های متنوع پخت، آن را محبوب کرده است. قابلیت گریل، پخت کانوکشن و پخت ترکیبی از دیگر ویژگیهای این دستگاه است. با این دستگاه می توان انواع موادغذایی را با کمترین میزان روغن سرخ کرد. سیستم توزیع سه گانه گرما (TDS) این دستگاه، غذا را به صورت همگن و یکنواخت گرم می کند . این مایکروویو دارای تکنولوژی BLAST HOT می باشد که روش جدیدی برای طبخ غذا ارا ئه کرده است؛ به این ترتیب که به کمک محصول جدید شرکت سامسونگ، غذا با ظاهری برشته اما با حفظ تازگی طعم، پخته میشود. درست مانند غذاهایی که در رستوران سرو میشوند یا مانند پیتزا و شیرینی هایی که روی آنها برشته است؛ ولی از داخل، آبدار و تازه هستند. درمجموع این دستگاه با داشتن قابلیتهای مختلف پخت انواع موادغذایی را با روشهای مختلف ممکن میسازد.


Philips Viva Collection HD9220 Airfryer

 توضیحات و معرفی کالا

سرخ کن مدل HD9220 از سری سرخ کن های ویوای شرکت بزرگ فیلیپس می باشد که محصولی زیبا و کارآمد می باشد. این سرخکن برخلاف بسیاری از رقبایش، دارای ساختاری متفاوت است و در بالایی ندارد؛ بلکه موادغذایی در سبد مخصوص قرار گرفته و به صورت کشویی در قسمت پایینی دستگاه وارد میشوند. جابجایی این سبد توسط یک دسته ارگونومیک انجام میشود که علاوه راحتی و خوش دستی، محکم است. به خاطر عایق بندی مناسب داخل دستگاه، بدنه سرخکن در تمام مدت عملکرد خنک است. در این سرخ کن همچنین علاوه امکان تنظیم دما، قابلیت تنظیم زمان هم لحاظ شده است. طراحی مکعبی این مدل با زوایای گرد شده با رنگ مشکی براق آن تکمیل شده است تا یکی از زیباترینهای فیلیپس در آشپزخانه عرضاندام کند. فیلیپس با عرضه ی این محصول، گامی دیگر در تولید محصوالتی برداشته که علاوه بر کارایی به سلامت مصرفکننده اهمیت میدهند.


Bosch BBHMOVE6 Chargeable Vacuum Cleaner

توضیحات و معرفی کالا

اکثر مردم از جارو های شارژی به عنوان یک جاروی دم دستي و براي زدودن گردو خاک و آلودگیها در حجمي کم استفاده می کنند و مشکلی که بیشتر مردم با این جاروها دارند این است که این جارو شارژي ها دارند قدرت کم و شارژ دهي پایین آنها است، تا جایي که بسیاري از آن ها پس از خرید این دستگاه ها و در استفاده هاي اولیه از این وسیله ناامید شده و از خرید خود پشیمان ميشوند. از این روي شرکت بوش جارویي را معرفي کرده است که کارکردي بي سیم را به همراه قدرتي بالاتر از سطح معمول جارو شارژي ها ارائه ميدهد. این جارو را ميتوان مناسب افرادي دانست که قابلیت حمل جاروهاي شارژي را همراه با قدرت و توان مکش جاروهاي معمولي در یک وسیله ميخواهند BBHMOVE6 را می توان یک جاروی هیبریدی دانست . این محصول از دو بخش اصلی تشکیل شده است قسمت اصلي این مدل از نظر فرم شبیه به یک جارو شارژي معمولي اما با ابعادي نسبتا بزرگتر است، این بخش را ميتوان به طور جداگانه استفاده نمود و از داشتن جارو شارژي اي پرقدرت لذت برد. دومین بخش از این مجموعه دسته اي بلند است که ميتوان با سوار نمودن جارو شارژي روي آن جارویي با قابلیت جارو نمودن راحت زمین و سطوح دیگر را داشت، در واقع ميتوان گفت وقتي جارو شارژي را روي این دسته سوار مينمایید صاحب جارویي خواهید شد که ميتواند کار جاروهاي معمولي را براي شما انجام دهد.


BOSCH SKS51E28 EU dishwasher

 توضیحات و معرفی کالا

ماشین ظرفشویی بوش مدل SKS51E28EU از سری ماشین ظرفشویی های رومیزی می باشد که دارای ظاهری شیک و کیفیتی مناسب است. این ماشین ظرفشویی در رده ماشین های رومیزی دسته بندی می شود و برای خانواده های کم جمعیتی که در آشپزخانه شان جایی برای ماشین ظرفشویی های بزرگ در نظر گرفته نشده بسیار کاربرد دارد. با قرار دادن این ماشین ظرف شویی روی کانتر یا میز و اتصال آن به شیر آب و برقراری سیستم آب خروجی و البته تأمین برق آن، می توان از قابلیت هایش بهره برد. این ماشین ظرفشویی برای خانواده های کم جمعیت یا میهمانی های کوچک بسیار کاربرد دارد و ظروف استفاده شده توسط 6 نفر را می تواند در خود جای داده و با عملکردی بی صدا بشوید. برای گذاشتن و برداشتن ظروف در ماشین نیازی به خم شدن نیست چراکه دستگاه روی کانتر، کابینت یا میز قرارگرفته است .همچنین این ماشین ظرفشویی دارای 6 عدد برنامه ی شست و شو می باشد تا ظروف مختلف را بهتر شستشو کند. این دستگاه دارای یک سبد است که فضای کافی برای قرارگیری ظروف و لیوان ها را فراهم می سازد. محل ریختن پودر و مواد شوینده روی در تعبیه شده است که با باز کردن در ماشین ظرفشویی در دسترس قرار می گیرد. در سمت بیرونی دستگاه نشانگرها و دکمه های کنترلی دستگاه در نظر گرفته شده اند.


Bosch MES3500 Juicer

 توضیحات و معرفی کالا

مدل MES3500 از سری آبمیوه گیری های شرکت بوش می باشد که علاوه بر ظاهری زیبا دارای توان 700 واتی نیز می باشد. این آبمیوه گیری دارای دو مخزن آبمیوه و تفاله است که هر کدام از به گونه ای مجزا از دستگاه در کنار آن قرار گرفته است. قابلیت جدا شدن مخزنها علاوه بر نظافت آسانتر، ظرفیت بیشتری را نیز در اختیار مصرف کننده قرار داده است. تیغه اصلی از جنس استیل ضدزنگ است و دهانه دستگاه نیز از قطر مناسب برخوردار است. علاوه بر فیلتر دستگاه که به راحتی قابل شستشو میباشد، لوازم جانبی نیز قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی را دارند. از جمله لوازم جانبی میتوان به مخزن پلاستیکی آبمیوه که شفاف و دارای درجه بندی است، و همچنین مخزن تفاله آبمیوه گیری اشاره نمود که به راحتی میتوان آنها را پس از پرشدن از دستگاه جدا نموده و با توقفی کوتاه در عملکرد دستگاه، آنها را خالی و برای ادامه آبگیری روی دستگاه نصب کرد و همچنین این آبمیوه گیری دستگاهی تک کاره محسوب می شود و در 2 سرعت کار می کند. پایه های ضد لغزش زیر دستگاه مانع از لرزش و جابجایی حین فعالیت می شود. لوله خروجی دستگاه و پارچ آبمیوه طوری طراحی شده اند تا آبمیوه مستقیم وارد پارچ شده و چکه ای ایجاد نشود. ظرفیت پارچ در حدی است که 3 تا 4 لیوان کوچک یا متوسط آبمیوه را در خود جای می دهد.


RUSSEL R-145 kitchen scale

توضیحات و معرفی کالا

ترازوی آشپزخانه راسل مدل 145-R توانایی اندازه گیری حداکثر 5 کیلوگرم مواد را دارد این ترازو همچنین دارای سیستم خاموش شدن خودکار نیز هست. از دیگر قابلیت های این ترازو می توان به امکان تغییر واحد اندازه گیری نیز اشاره کرد.


PHILIPS HD4825/90 toaster

 توضیحات و معرفی کالا

توستر مدل 90/HD4825 از سری توستر های شرکت های بزرگ فیلیپس می باشد که دارای ظاهری زیبا و کیفیتی مطلوب است. این دستگاه با بدنه ای ساخته شده از استیل و قطعات پلاستیکی ساختاری زیبا دارد. دکمه های کنترلی در یک سمت دستگاه قرار گرفته اند. تنظیم زمان که منجر به تنظیم میزان برشتگی می شود توسط پیچ تنظیم انجام می شود. دکمه قطع فعالیت نیز در این مدل در نظر گرفته شده است. این توستر همچنین قابلیت یخ زدایی هم دارد و می توان تکه نان هایی که در فریزر منجمد شده اند را به خوبی گرم و آماده صرف کند. سینی جمع آوری خرده نان به صورت کشویی طراحی نشده است و در واقعه دریچه ای برای خروج خرده نان محسوب می شود. با استفاده از این دستگاه می توان برای وعده های غذایی نان گرم داشت و از خوردن آنها لذت برد. این دستگاه دارای دو درگاه ورودی نان است.

  


Tefal Evolis Glass Bath Scale PP5000

توضیحات و معرفی کالا

از آنجا که با کمک ترازوی حمام می توانید از تغییرات وزن خود مطلع شوید، خرید آن به همه افراد توصیه می شود. بویژه افرادی که دارای رژیم های خاص برای کاهش و یا افزایش وزن هستند. با اندازه گیری مرتب و روزانه وزن خود، می توانید الگوی وزنیتان را بدست آورید و برای رژیم غذایی خود برنامه ریزی کنید.    

   


محصولات مرتبط و مشابه

نقد و نظرات

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید