همزن کاسه دار پریپ لاین 814432 تفال

تفال یکی از بهترین و معروف‌ترین شرکت‌های تولیدکننده‌ی ابزار و لوازم‌خانگی است که منشأ برند آن از کشور فرانسه است؛ اما در بسیاری از کشورها و تحت لیسانس شرکت اصلی تولید می‌شود.

همزن کاسه دار پریپ لاین 814432 تفال

ناموجود- تماس بگیرید.77051313-021

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.


مشخصات

350 وات
پلاستیک
پلاستیک

اطلاعات بیشتر

همزن کاسه دار تفال tefal مدل پریپ لاین راحتی مخلوط کردن و هم زدن انواع مواد غذایی را به شما هدیه می کند. این دستگاه با توان 350 وات هم زدن مواد غذایی (مخصوصاً خمیرجهت تهیه کیک های خوشمزه) را در کوتاهترین زمان ممکن به سادگی فراهم می کند. 
این دستگاه دارای 5 سرعت مختلفی است که به راحتی می توان با توجه به حجم و نوع مواد سرعت دستگاه را کم و زیاد کرد.علاوه بر این سرعت ها یک دکمه ( Turbo ) در کنار دکمه هاس تنظیم سرعت تعبیه شده که با فشردن آن در هر مرحله از کارباعث افزایش سرعت دستگاه می گردد و این عملکرد کار را سریعتر و بهتر انجام می دهد. 
همچنین جهت کاربرد راحت تر 4 میله تمام استیل به همراه این دستگاه می باشد که 2 نوع آن در جهت تهیه خمیر و 2 نوع دیگر در جهت مخلوط کردن و همزدن مواد بکار می رود. همزن 814432 تفال مجهز به دکمه جدا شونده میله می باشد که با فشردن این دکمه ،میله ها به راحتی جدا شده و می توان آنها را شست و تمیز کرد. به علاوه دسته این دستگاه به راحتی و بطور کامل از بدنه جدا می شود که با چنین قابلیتی می توان به عنوان همزن دستی هم نیز از این دستگاه استفاده کرد. 
همچنین پایه این دستگاه طوری طراحی شده که با روشن کردن دستگاه بطورهمزمان با حرکت میله ها کاسه بطور خودکار شروع به چرخش می کند که این عملکرد باعث هم زدن بهترو سریع تر مواد غذایی می شود. درضمن این عملکرد در صورتیکه کاسه به دستگاه متصل باشد امکان پذیر است. 

محصولات مرتبط و مشابه

نقد و نظرات

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید