جارو شارژي بوش مدل BBH22451

بوش تولید و عرضه‌کننده لوازم‌خانگی برقی در بازار جهانی است. این شرکت با ارائه محصولات باکیفیت و کاربردی بین خریداران جایگاه ویژه‌ای دارد.

جارو شارژي بوش مدل BBH22451
  • جارو شارژي بوش مدل BBH22451
  • جارو شارژي بوش مدل BBH22451

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.


مشخصات

135*110*1160 میلی متر
عصایی
50 دقیقه

اطلاعات بیشتر

جارو شارژی بوش BOSCH مدل BBH22451 دستگاهی با موتور قدرتمند و صدای کم میباشد که قابلیت استفاده به صورت دستی و ایستاده را دارا میباشد . این دستگاه بسیار خوش دست و سبک میباشد که جاروکشی را آسان و راحت می نماید . جارو شارژی بوش مجهز به باتری داخلی از نوع NI-ME میباشد که قابلیت شارژ شدن به صورت کامل از 12 تا 16 ساعت را دارا میباشد که میتوان 50 دقیقه مداوم از دستگاه استفاده کرد همچنین این باتری قابلیت تعویض را دارند . ظرفیت مخزن زباله این دستگاه 300 میلی لیتر است . 
جارو شارژی دستی BBH22451 بوش دارای پنل روی بدنه است که از طریق آن میتوان میزان شارژ باتری را مشاهده نمایید و در صورت کم بودن شارژ ، به شارژر متصل کنید . این جارو مناسب برای جاروکشی و جمع آوری گرد و خاک و زباله های خشک است . روی دسته جارو یک کلید کشویی برای روشن و خاموش کردن و میزان سرعت جارو از 1 تا 2 است . جارو شارژی 22451 دارای یک سری با لوله باریک جهت جاروکشی کناره ها و گوشه هاست . جارو شارژی بوش دارای فیلتر قابل شستشو بهداشتی است که در خروجی هوا قرار میگیرد و هوای خروجی بهداشتی و تمیزی را ارائه میدهد. قطعات و فیلتر های این دستگاه به راحتی قابل جدا سازی و تمیز کردن هستند.

محصولات مرتبط و مشابه

نقد و نظرات

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید