جاروي شارژي سايا مدل HVC-414

سایا یکی از برندهای زیرمجموعه پارس‌خزر است. پارس‌خزر فعالیت خود را از سال 1347 با همکاری شرکت توشیبای ژاپن در ایران آغاز نمود. امروزه پارس خزر یکی از برندهای معتبر و پر آوازه ی ایرانی در زمینه ی تولید لوازم خانگی برقی و آشپزخانه به شمار می آید که محصولات متنوعی را در گروه های مختلف تولید کرده است.

جاروي شارژي سايا مدل HVC-414
  • جاروي شارژي سايا مدل HVC-414
  • جاروي شارژي سايا مدل HVC-414

157,000 تومان

1 امتیاز وفاداری


مشخصات

دستی

اطلاعات بیشتر

جارو شارژی سایا SAYA مدل HVC414 ساخت کشور ایران با طراحی سبک و کم حجم است که امکان جارو کردن سطوح مختلف را برای شما فراهم می آورد. این جارو شارژی علاوه بر قابلیت جاروکشی خشک امکان جمع آوری مایعات را نیز دارد که با استفاده از قطعه مخصوص مکش مایعات همراه جارو می توان مایعات ریخته شده بر روی سطوح را به راحتی با زاویه 45 درجه جارو نمود. جارو شارژی سایا مجهز به فیلتر دایمی قابل شستشو است که در صورت نیاز به راحتی از محفظه خارج شده و تمیز می گردد. 
جارو شارژی 414 سایا دارای کلید روشن و خاموش و چراغ نشانگر شارژ روی بدنه دستگاه می باشد. عملکرد شارژی جارو موجب سهولت در استفاده از آن گردیده، مدت زمان شارژ اولیه باتری دستگاه نیز حدود 16 ساعت است. با استفاده از قطعه تا شوی تعبیه شده روی جارو می توان درزها و نقاط با دسترسی سخت را به سهولت جارو نمود. همچنین توسط پایه اتصال به دیوار می توانید همواره این دستگاه را در دسترس داشته و به راحتی شارژ نمایید. 

محصولات مرتبط و مشابه

نقد و نظرات

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید