قهوه ساز بیشل مدل BL-CM-003

دستگاه قهوه ساز بیشلمدل BL-CM-003 با توان 600 وات در اندازه مناسب و جمع و جور با کاربرد بسیار راحت به شما امکان تهیه و نوشیدن قهوه ای خوش عطر و لذیذ را در کمترین زمان ممکن می دهد. مخزن آب این قهوه ساز درون بدنه جا دارد و دارای ظرفیت 6/0 لیتر است 

قهوه ساز بیشل مدل BL-CM-003

ناموجود- تماس بگیرید.77051313-021

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.


مشخصات

قطر 18 و ارتفاع 25 سانتی متر
1.2 کیلوگرم
پلاستیک
0.6 لیتر

اطلاعات بیشتر

دستگاه قهوه ساز بیشل مدل BL-CM-003 با توان 600 وات در اندازه مناسب و جمع و جور با کاربرد بسیار راحت به شما امکان تهیه و نوشیدن قهوه ای خوش عطر و لذیذ را در کمترین زمان ممکن می دهد. مخزن آب این قهوه ساز درون بدنه جا دارد و دارای ظرفیت 6/0 لیتر است و به واسطه نشانگر آب تعبیه شده روی بدنه می توانید میزان آب را مشاهده کنید. درب قهوه ساز بصورت دستی باز و بسته می شود و مخزن آب و مخزن قهوه در قسمت بالای بدنه جا دارند. توجه داشته باشید به هیچ عنوان از قهوه ساز بدون وجود آب در مخزن آن استفاده نکنید و جهت عملکرد بهتر دستگاه را روی سطح صاف قرار دهید.

این قهوه ساز مجهز به صافی قهوه قابل جداسازی و از جنس پلاستیک است که درون محفظه نگهدارنده قهوه جای می گیرد که این قسمت بصورت پیچشی باز می شود. قوری شیشه ای این مجموعه گنجایش 6 فنجان قهوه را دارد و با طراحی درب دار مناسب برای سرو قهوه می باشد. روی بدنه دستگاه کلید روشن و خاموش قرار دارد که با روشن کردن آن قهوه ساز شروع به جوشانیدن آب می کند. پس از جوش آمدن آب، آب موجود در مخزن بر روی قهوه درون فیلتر ریخته می شود و سپس قهوه آماده شده درون قوری ریخته می شود. یک قاشق پیمانه برای اندازه گیری میزان قهوه نیز درون جعبه دستگاه قرار دارد.

محصولات مرتبط و مشابه

نقد و نظرات

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید