یخچال و فریزر "دوو" مدل "FR-5901"

یخچال و فریزرDEAWOO  مدل FR-5901 با نمودار مصرف انرژی B و رنگ بدنه تیتانیوم به صورت فریزر بالا و یخچال پایین طراحی شده است. 

یخچال و فریزر "دوو" مدل "FR-5901"

ناموجود- تماس بگیرید.77051313-021

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.


مشخصات

B
فریزر بالا یخچال پایین
336 لیتر
125 لیتر

اطلاعات بیشتر


یخچال و فریزرDEAWOO  مدل FR-5901 با نمودار مصرف انرژی B و رنگ بدنه تیتانیوم به صورت فریزر بالا و یخچال پایین طراحی شده است. حجم کل یخچال 336 لیتر و حجم فریزر 125 لیتر می باشد. از مشخصات یخچال فریزر دوو آب ریز دار بودن آن است که امکان دسترسی به آب سرد را بدون نیاز به باز کردن درب فراهم می کند. بر روی درب یخچال آبریز بیرونی قرار دارد که برای پر کردن آن بااید درپوش را باز کنید و آب را درون آن بریزد. سیستم الکترونیکی و نمایشگر کاملأ دیجیتالی آن از ویژگی های این محصول میباشد و همچنین سیستم کنترل هوشمند دما از ویژگی های این دستگاه می باشد که امکان تنظیم دمای داخلی دستگاه را متناسب با مواد غذایی موجود در آن فراهم می کند. از مهمترین شاخصه های این یخچال و فریزر مجهز بودن به سیستم سرمایش سه جهته 100% بدون برفک می باشد که همواره هوای مطبوع را در داخل دستگاه فراهم کرده و موجب می شود داخل دستگاه هرگز برفک نزند. 

همچنین از محفظه مخصوص نگهداری میوه و سیزیجات تازه می توان جهت نگهداری میوه و سبزیجات استفاده نمود که موجب حفظ رطوبت طبیعی مواد می گردد. طبقاب درب یخچال دوو به صورت دو تکه و قابل تنظیم می باشند. از دیگر مشخصات این محصول دارا بودن بوگیر ضد باکتری میباشد. قسمت فریزر دارای دو طبقه جهت قرارگیری مواد غذایی منجمد می باشد. همچنین بر روی درب فریزر دو جایگاه قرارگیری بطری وجود دارد. دارای دو قالب برای قرارگیری یخ نیز میباشد. 

محصولات مرتبط و مشابه

نقد و نظرات

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید